ÜRÜNLERİMİZE GÖZ ATIN


Experlisans.com 
olarak kurulduğumuz ilk günden beri yazılım sektöründe kaliteli hizmet,uygun fiyat ve müşteri odaklı çalışmalarına devam eden ve Türkiye’de yazılım satışı endüstrisine önemli katkıları bulunan bir yazılım şirketiyiz.

Experlisans.com sitemizde güvenli ödeme,anında çevrimiçi satın alma işlemleri ve orjinal lisans anahtarları ile bireysel/kurumsal müşterilerimize hizmet vermeye devam etmekteyiz.

Experlisans, müşterinin ihtiyaçlarına karşı pozisyon alma refleksi ve müşteri memnuniyeti odaklı yapısıyla, Türkiye’nin dört bir yanına hizmeti ile koşulsuz müşteri memnuniyetini sürdürme amacındadır.

EXPER LİSANS HAKKINDA

İlk günden beri sizlere daha iyi hizmet verebilmek için bilgimizi genişletiyoruz.

Yazılımımız, ürününüzü güvenli bir şekilde kurmanıza ve etkinleştirmenize yardımcı olmak için BT alanındaki uzmanlarımızın geniş bilgi birikimiyle desteklenmektedir.

Lisans anahtarları siparişinizin hemen ardından en geç 15 dakika içerisinde teslim edilir.

İhtiyacınız ne olursa olsun 7/24 sizlere hizmet vermekten çok mutluyuz.

Otomatik gönderim sistemimiz sayesinde, hem duyarlı hem de verimli olmanın yanı sıra lisans anahtarınızı en geç 15 dakika içerisinde alırsınız ve zamanınıza ve taahhütlerimize saygı duyduğumuzdan dolayı, lisans anahtarınızı ve yazılımınız için indirme bağlantılarını anında (maksimum 15 dakika içinde) alırsınız. bu, yazılımı bilgisayarınıza kurmanız ve kullanmanız için basit ve hızlı bir yol sağlar.

Tüm Kategoriler